Pomoc

Coś o grze EconomyGame!

Gra EconomyGame polega na zarządzaniu firmami i handlu na giełdzie produktów zarabiając przy tym pieniądze które można wydać na rozbudowę firm lub kupno kolejnych.

Poniżej przedstawiamy mini-przewodnik który pomożę w obeznaniu się w grze.

1. Początki. Jak zacząć i co ja właściwie tutaj robie?

Początki zawsze bywają trudne ale szybko można wyjść na prostom na początku zacznij od żałożenia firmy i rozbudowię jej poczym kupuj kolejne to, a gdy potrzebujesz pobocznego zródła zarobku to zacznij handlować na giełdzie.

2. Zarządzanie Firmami.

Zarządzanie firmami jest takie trudne wystarczy pilnować tego by mieć pieniądze na wypłatę pensji pracowników. Najlepiej zainwestować w firmy generujące pieniądze, a potem zacząć inwestycje w wydobycie surowców, produkcje sprzętu itp.

3. Handel na giełdzie.

Tutaj przechodzimy do ciekawszej mechaniki gry, ponieważ wszystko co dzieje się na giełdzie jest losowo generowane przez system każdego dnia o godzinie 12 i północy następuje zmiana ceny czyli wzrost lub spadek ceny losowo wybranego produktu na giełdzie. Najlepiej jest kupować produkty gdy kosztują mało czyli podczas krachu, a sprzedawać podczas wysokiego wzrostu.

4. Odwiedziny komornika.

Codziennie odwiedza nas komornik który sprawdza czy mamy wystarczająco pieniędzy na pensję dla pracowników jeśli takowych nie posiadamy to wszystkie firmy zostają ZAMKNIĘTE nie usunięte i zostają nam odjęte punkty w wysokości -10. Jeśli natomiast nie będziesz mógł wyjść z tego kryzysu napisz do jednego z administratorów o pomoc w postaci dodania małej sumy pieniędzy by wyjść na prostom.

Ten mini-przewodnik będzie aktualizowany na biężaco z wprowadzanymi do gry zmianami.

Statystki gry
  • Zarejestrowanych użytkowników: 78
  • Graczy online: 0
  • Prosperujące Firmy Graczy: 3390